Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

darmowa dostawa od 200zł

zwroty do 14 dni

wysyłka 24h

Boxing Reflex Ball - piłka do ćwiczeń bokserskich

149,00 zł

Nylon/PU

Dostępność: Produkt jest niedostępny.

99913905.

Korzystanie z piłki Gorilla Wear Boxing Reflex Ball to świetny sposób na poprawę refleksu i koordynacji. Ten prosty element wyposażenia ćwiczy wiele aspektów, takich jak koordynacja ręka-oko, wyczucie czasu i celność uderzeń. Nadaje się do różnych sztuk walki i może być używany na wszystkich poziomach, od początkujących do profesjonalistów. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz go zawsze nosić przy sobie. Nylonowa opaska jest regulowana i elastyczna, dzięki czemu dobrze leży na głowie. Otrzymasz dwie różne kulki, obie mają własną elastyczną linkę do przymocowania do opaski. Zarówno opaska, jak i piłki mają logo Gorilla Wear. Czas zacząć!

Jak używać piłki do refleksu bokserskiego:

1. Załóż opaskę na głowę i wyreguluj ją w razie potrzeby, aby była wygodna.

2. Przymocuj elastyczny sznur do opaski. Zaleca się przymocowanie go na wyciągnięcie ręki, ale zdecyduj, jaka długość będzie dla Ciebie najlepsza.

3. Uderzaj piłkę na przemian lewą i prawą ręką. Początkujący powinni najpierw uderzyć piłkę w dół. Gdy staniesz się bardziej zaawansowany, możesz spróbować uderzyć piłkę równolegle do podłogi.

4. Zmieniaj kombinacje, szybkość uderzenia, rytm i pracę nóg, aby poprawić swoje umiejętności. 

Opinie klientów

Napisz opinię

Napisz opinię

Boxing Reflex Ball - piłka do ćwiczeń bokserskich

Boxing Reflex Ball - piłka do ćwiczeń bokserskich

Nylon/PU

Product successfully added to your shopping cart
Quantity
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total
Continue shopping Proceed to checkout